pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 maja 2021
  • wyświetleń: 2301

Jubileuszowa edycja Motoserca z rekordem! Zebrano 193,5l krwi!

Jubileuszowa edycja Motoserca okazała się rekordowa! Od 12 do 28 kwietnia pobrano 193,5 l krwi od 430 dawców!

Motoserce 2021
Jubileuszowa edycja Motoserca z rekordem! Zebrano 193,5l krwi! · fot. MG Foto Marek Grucka / Motoserce Pszczyna


Co roku w kwietniu na pszczyńskim rynku gościło Motoserce. Pandemia sprawiła, że podobnie jak w roku ubiegłym, koncerty i pokazy się nie odbyły, ale to, co jest najważniejszą ideą Motoserca, czyli akcja oddawania krwi, pozostało. Od 12 do 28 kwietnia pobrano 193,5 l krwi od 430 dawców!

- Dziękujemy Wam za to, że cały czas jesteście z nami. Po raz kolejny udowodniliście, że najważniejsza jest idea. Wspólnymi siłami kończymy zbiórkę z ogromnym sukcesem - podsumowują organizatorzy akcji. - Dziękujemy całej ekipie RCKiK oddział Pszczyna. Kawał dobrej roboty. Dziękujemy partnerom, sponsorom, mediom i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagali we współorganizacji. Jedno jest pewne - widzimy się za rok!

Motoserce 2021
Jubileuszowa edycja Motoserca z rekordem! Pobrano 193,5l krwi! · fot. MG Foto Marek Grucka / Motoserce Pszczyna


Tradycyjne oddawanie krwi to jednak nie wszystko - na pszczyńskim rynku mogliśmy wspominać minione edycje, kiedy miejsce to rozbrzmiewało rykiem wielu silników. Na wystawie znalazły się nie tylko zdjęcia, ale i informacje, ile w danym roku udało się zgromadzić litrów krwi od motocyklistów z wielkim sercem.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.